ОПИС ГЕРБА

Таким є герб села Сахнівщина у виконанні місцевого жителя Олешко Володимира Васильовича та Зубкової Наталії Вікторівни.

Символіка Герба свідчить про славний період в історії села, коли землі навкруги були козацькими.

Герб Сахнівщини в кольорі являє собою, безмежні поля, чисте небо, сонце своїми променями освідчує український  прапор, лелека несе у кожну сім’ю щастя, добробут, поновлення сім’ї.

Вінок – це символіка українства. Нижня частина герба обрамлена колоссям пшениці. Сонце обгорнуте українським рушником, на якому червона калина – це символ України. Дубове листя – міць роду.

З обох боків герб обрамлено лавровими вінками, вінками переможців.

В усі часи існування земель Сахнівщинських точилися жорстокі бої за свободу, за незалежність.

У мирні часи не менш жорстокі йшли бої за високі врожаї зернових. Сахнівщина завжди була на передньому плані цих приємних перемог. І сьогодні мешканці села Сахнівщина долають усі перешкоди, здобувають кращі врожаї Полтавщини.

Мета автора герба – не фальсифікувати атрибути символіки герба, не намагатися будь - кому  знищити історичну пам’ять. Мати в кожній сім’ї герб села, своє родове дерево, родовий рушник.

Дорожити честю Сахнівщини, бути дружніми, не забувати своєї історії, свого роду – племені, своїх батьків, дідів, прадідів, кращі риси їх характерів прищеплювати своїм дітям, онукам, правнукам.

ГІМН СЕЛА

Летять лелеки над моїм селом,
Радіючи весні у небі голубому.
Лиш кам’яний солдат зі схиленим чолом
Сумує за всіма, хто не прийшов додому…

Найкращий чорнозем, найвищі врожаї,
Жінки найчарівніші, найвеселіші хлопці.
В садах пісні співають хором солов’ї,
А я іду селом у вишитій сорочці.

Сахнівщина моя! Найкраща і єдина.
Де б я не був завжди до тебе повернусь.
І передам любов від прадіда до сина,
Й до самої землі тобі вклонюсь.