Дострокове припинення повноважень сільського голови

У зв’язку із смертю сільського  голови Сахнівщинської сільської ради  Карацюпи Тамари Андріївни  на позачерговому  засіданні 21сесії VII  скликання від 01.08.2017 року Сахнівщинської сільської ради  депутати прийняли рішення «Про дострокове припинення повноважень сільського  голови Сахнівщинської сільської ради Карацюпи Т.А.».

Відповідно до цього рішення повноваження сільського голови Сахнівщинської сільської ради Карацюпи Т.А. достроково припинені у зв’язку з її смертю.

Секретар Сахнівщинської сільської ради Тищенко М.О. у термін, визначений ч.3 ст. 42 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», має звернутися до Верховної Ради України з клопотанням щодо призначення позачергових виборів Сахнівщинського сільського голови.