38 сесія 7 скликання від 21.12.2018 року

Протокол засідання 38 сесії 7 скликання від 21.12.2018 року

Рішення "Про місцевий бюджет Сахнівщинської сільської ради на 2019 рік"

Рішення "Про затвердження штатного розпису Сахнівщинської сільської ради на 2019 рік"  Штатний розпис

Рішення "Про затвердження розпорядника коштів по Сахнівщинській сільській раді"

Рішення "Про надання повноважень виконуючому обов’язки сільського голови щодо визначення розміру премій, надбавок та матеріальних допомог у 2019 році"

Рішення "Про затвердження Положення про преміювання, встановлення надбавок до посадових окладів та надання матеріальних допомог посадовим особам та працівникам Сахнівщинської сільської ради на 2019 рік"

Рішення "Про умови оплати праці виконуючого обов’язки сільського голови Тищенко Мирослави Олегівни на 2019 рік"

Рішення "Про затвердження плану роботи Сахнівщинської сільської ради на 2019 рік"

Рішення "Про затвердження плану роботи виконкому Сахнівщинської сільської ради на 2019 рік"

Рішення "Про затвердження плану роботи постійних комісій Сахнівщинської сільської ради Машівського району Полтавської області на 2019 рік"

Рішення "Про затвердження номенклатури справ на 2019 рік"

Рішення "Про організацію громадських робіт у 2019 році"

Рішення "Про затвердження Програми зайнятості населення Сахнівщинської сільської ради на 2019 рік."

Рішення "Про затвердження Програми  “Шкільний автобус” Сахнівщинської сільської ради на 2019 рік"

Рішення "Про затвердження Програми  “Трудовий архів” Сахнівщинської сільської ради на 2019 рік"

Рішення "Про затвердження Програми “Соціального захисту населення Сахнівщинської сільської ради” на 2019 рік"

Рішення "Про затвердження Положення про порядок надання одноразової матеріальної допомоги жителям Сахнівщинської сільської ради на 2019 рік"

Рішення "Про затвердження Програми “Організації і проведення культурно-мистецьких, національно-патріотичних та спортивно-масових заходів” на 2019 рік"

Рішення "Про затвердження Програми соціально-економічного розвитку Сахнівщинської сільської ради на 2019 рік"

Рішення "Про затвердження Програми благоустрою населених пунктів Сахнівщинської сільської ради на 2019 рік"

Рішення "Про затвердження договорів фінансово - господарської діяльності за листопад – грудень 2018 року"

Рішення "Про розгляд звернення гр. Анікеєнко Валентини Володимирівни щодо надання матеріальної допомоги"

Рішення "Про розгляд звернення гр. Баглая Григорія Петровича щодо надання матеріальної допомоги"

37 позачергова сесія 7 скликання від 03.12.2018 року

Протокол засідання 37 позачергової сесії 7 скликання

Рішення  "Про  внесення  змін  до  місцевого  бюджету  на  2018 рік

36 сесія 7 скликання від 22.11.2018 року

Протокол засідання 36 сесії 7 скликання від 22.11.2018 року

Рішення "Про внесення змін до  бюджету на 2018 рік"

Рішення "Про затвердження звіту про виконання сільського бюджету за 9 місяців 2018 року"

Рішення "Про затвердження договорів фінансово-господарської діяльності за жовтень 2018 року"

Рішення "Про надання матеріальної допомоги до Міжнародного Дня людей з інвалідністю"

Рішення "Про преміювання виконуючого обов’язки сільського голови Тищенко М.О. до дня місцевого самоврядування"

Рішення "Про розгляд рекомендацій Машівської райдержадміністрації щодо введення посади державного реєстратора на нерухоме майно"

Рішення "Про розгляд листа Машівського районного сектору з питань пробації щодо оплати виконання  суспільно корисних робіт"

Рішення "Про затвердження Плану  проведення технічної інвентаризації та паспортизації об’єктів благоустрою  (їх частин) с.Сахнівщина"

Рішення "Про розгляд звернення Саманової Тамари Іванівни щодо надання матеріальної допомоги на лікування"

35 сесія 7 скликання від 09.10.2018 року

Протокол 35 сесії 7 скликання від 09.10.2018 року

Рішення "Про внесення змін до  бюджету на 2018 рік."

Рішення "Про затвердження договорів фінансово-господарської діяльності за липень-вересень 2018 року"

Рішення "Про розгляд звернення комунального некомерційного підприємства Машівський районний центр первинної медико-санітарної допомоги Машівської районної ради Полтавської області"

Рішення "Про затвердження розміру витрат а копіювання або друк документів, що надаються за запитами на інформацію, та орядку відшкодування цих витрат"

Рішення "Про надання дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для дитячого майданчику на землях загального користування по вул. Українська в с.  Сахнівщина  Машівського району Полтавської області "