38 сесія 7 скликання від 21.12.2018 року

33 сесія 7 скликання від 31.07.2018 року

Протокол засідання 33 сесії 7 скликання від 31.07.2018 року

Рішення "Про  внесення  змін  до  місцевого бюджету  на  2018 рік " НЕ ПРИЙНЯТО

Рішення "Про затвердження звіту про виконання  сільського бюджету за перше півріччя 2018 року"

Рішення "Про роботу зі зверненнями громадян за перше півріччя 2018 року"

Рішення "Про виконання Програми соціально-економічного розвитку Сахнівщинської сільської ради за ІІ квартал 2018 року"

Рішення "Про виконання Програми зайнятості населення Сахнівщинської сільської ради на 2018 рік за перше півріччя 2018 року"

Рішення "Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для ведення  особистого селянського господарства Хоменку Леоніду Федоровичу в селі Григорівка"

Рішення "Про надання дозволу Галушко Наталії Григорівні на розроблення  проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки площею до 2,00 га. для ведення особистого селянського господарства в селі Григорівка, вулиця Шевченка"

Рішення "Про надання дозволу Костенку Миколі Федоровичу на розроблення  проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки площею до 2,00 га. для ведення особистого селянського господарства в селі Григорівка"

Рішення "Про надання дозволу Собакар Ользі Борисівні на розроблення  проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки площею до 2,00 га. для ведення особистого селянського господарства в селі Сахнівщина, вулиця Українська"

Рішення "Про надання дозволу на виготовлення технічної документації для обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд гр.  Назаренку Петру Петровичу в селі Петрівка"

32 сесія 7 скликання від 26.06.2018 року

Протокол засідання 32 сесії 7 скликання від 26.06.2018

Рішення  "Про затвердження штатного розпису"

Рішення "Про затвердження договорів фінансово-господарської діяльності за травень - червень 2018 року"

Рішення "Про встановленняставок та пільг із сплати місцевих податків на 2019 рік на території Сахнівщинської сільської ради  Машівського району Полтавської області"

Додатки

Рішення "Про надання дозволу на розробленняпроекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки площею 0,40 га. гр. Южанінову Віктору Миколайовичу. для ведення особистого селянського господарства в селі Вовча Балка, вулиця Кобзаря"

Рішення "Про затвердження розпорядженьсільськогоголови прийнятих в міжсесійний період"

Рішення "Про розгляд звернення гр. Тарасова Павла Олександровича щодо надання матеріальної допомоги"

31 cесія 7 скликання від 18.05.2018 року

Протокол засідання 31 сесії 7 скликання від 18.05.2018 року

Рішення "Про  внесення  змін  до  місцевого  бюджету  на  2018 рік"

Рішення "Про затвердження договорів фінансово-господарської діяльності за квітень 2018 року"

Додаток 1, 2, 3, 4

Аналіз регуляторного впливу

Рішення "Про затвердження розпорядженьсільського голови прийнятих в міжсесійний період"

30 сесія 7 скликання від 19.04.2018 року

Протокол засідання 30 сесії 7 скликання від 19.04.2018 року

Рішення "Про  внесення  змін до  місцевого  бюджету  на  2018 рік"

Рішення "Про затвердження договорівфінансово-господарської діяльності за січень-березень 2018 року"

Рішення " Про надання одноразової матеріальної допомоги учаснику ліквідації наслідків аварії на Чорнобильській АЕС Жигилію Анатолію Васильовичу до 32-ї річниці аварії на Чорнобильській АЕС"

Рішення "Про розгляд звернення гр. Михолат Галини Анатоліївни щодо надання матеріальної допомоги"

Рішення "Про розгляд звернення гр. Капустян Ніни Павлівни щодо надання матеріальної допомоги "

Рішення "Про розгляд заяви гр. Дюді Анастасії Олександрівни про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для ведення особистого селянського господарства в селі Сахнівщина"

Рішення "Про розгляд заяви гр. Собакаря Євгенія Олександровичапро надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для ведення особистого селянського господарства в селі Сахнівщина"

Рішення "Про розгляд заяви гр. Костенко Ліни Андріївни про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для ведення особистого селянського господарства в селі Сахнівщина"

Рішення "Про розгляд заяви гр. Галушко Миколи Ярославовича про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для ведення особистого селянського господарства в селі Сахнівщина"

Рішення "Про розгляд заяви гр. Штонди Ярослави Романівни про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для ведення особистого селянського господарства в селі Сахнівщина"

Рішення "Про розгляд заяви гр. Головашича Андрія Сергійовича про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для ведення особистого селянського господарства в селі Сахнівщина"

Рішення " Про розгляд заяви гр. Кулака Ліоніда Степановича про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для ведення особистого селянського господарства в селі Сахнівщина"

29 сесія 7 скликання від 15.02.2018 року

Протокол засідання 29 сесії 7 скликання від 15.02.2018 року

Рішення "Про  внесення  змін до  місцевого  бюджету  на  2018 рік"

Рішення "Звіт про виконання Програми соціально-економічного розвитку Сахнівщинської сільської ради за 2017 рік"

Рішення "Про затвердження Програми соціально-економічного розвитку  Сахнівщинської сільської ради на 2018 рік"

Рішення "Про затвердження об’єктів та видів суспільно-корисних робіт для порушників, направлених на відпрацювання громадських робіт відповідно до глави 31-А Кодексу України про адміністративні правопорушення до Сахнівщинської сільської ради на 2018 рік"

Рішення "Про продовження терміну дії договору оренди на нежитлове приміщення Сахнівщинського відділення Укрпошти"