15 сесія 7 скликання від 22 грудня 2016 року

13  позачергова сесія 7 скликання від 22.11.2016 року

12 сесія 7 скликання від 16.11.2016 року

Протокол засідання 12 сесії 7 скликання від 16.11.2016 року

Рішення "Про  внесення  змін  до  місцевого  бюджету  на  2016 рік"

Рішення "Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки площею до 2,00 га.
для ведення особистого селянського господарства в селі Петрівка  Приймаку  Івану Івановичу"

для ведення особистого селянського господарствав селі Петрівка Сипало Оксані Олександрівні"

Рішення "Про надання матеріальної допомоги на лікування та інвалідам, що зареєстровані на території Сахнівщинської сільської ради до Міжнародного Дня інваліда"

11 позачергова сесія 7 скликання від 07.10.2016 року