15 сесія 7 скликання від 22 грудня 2016 року

Протокол 15 сесії 7 скликання від 22.12.2016 р.

Рішення  "Про підсумки роботи щодо звернень громадян відповідно до Закону України “Про звернення громадян” по Сахнівщинській сільській раді за 2016 рік"

Рішення  "Про затвердження видів суспільно – корисних робіт і перелік об’єктів щодо виконання даних робіт для засуджених у виді громадських робіт та для порушників, на яких покладене стягнення у вигляді громадських робіт на 2017 рік"

Рішення  "Про сільський бюджет на 2017 рік"

Рішення  "Про затвердження структури чисельності, штатного розпису, преміювання, надання матеріальних допомоги сільському голові та секретарю сільської ради у 2017 році"

Рішення  "Про затвердження програми “Соціального захисту населення Сахнівщинської сільської ради” на 2017 рік"

Рішення  "Про затвердження програми “Шкільний автобус” на 2017 рік"

Рішення  "Про затвердження програми “Тепло і затишок рідній оселі” на 2017 рік"

Рішення  "Про затвердження програми “Трудовий архів” на 2017 рік"

Рішення  "Про організацію громадських робіт у 2017 році"

Рішення  "Про затвердження програми організації та проведення  культурно-мистецьких, національно-патріотичних та  спортивно-масових заходів в Сахнівщинській сільській раді  на 2017 рік"

Рішення  "Про затвердження плану роботи Сахнівщинської сільської ради на 2017 рік"

Рішення  "Про затвердження плану роботи виконкому Сахнівщинської сільської ради на 2017 рік"

Рішення  "Про затвердження плану роботи постійних комісій Сахнівщинської сільської ради Машівського району Полтавської області на 2017 рік"

Рішення  "Про затвердження номенклатури справ на 2017 рік"

Рішення  " Про визначення постійної депутатської комісії по здійсненню контролю за дотриманням вимог статті 59-1 «Конфлікт інтересів» Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні»"

Рішення  "Про припинення права користування земельною ділянкою громадянина Тимощука Ростислава Володимировича"

Рішення  "Про затвердження розпоряджень сільського голови прийнятих в міжсесійний період"

Рішення  "Про надання додаткової оплачуваної відпустки сільському голові Карацюпі Тамарі Андріївні"

14 позачергова сесія 7 скликання від 13.12.2016 року

Протокол засідання 14 позачергової сесії 7 скликання від 13.12.2016 р.

Рішення "Про  внесення  змін  до  місцевого  бюджету  на  2016 рік."

13  позачергова сесія 7 скликання від 22.11.2016 року

Протокл засідання 13 позачергової сесії 7 скликання від 22.11.2016 р.

Рішення "Про визначення відповідальної  особи та затвердження Положення щодо проведення допорогових закупівель"

12 сесія 7 скликання від 16.11.2016 року

Протокол засідання 12 сесії 7 скликання від 16.11.2016 року

Рішення "Про  внесення  змін  до  місцевого  бюджету  на  2016 рік"

Рішення "Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки площею до 2,00 га.
для ведення особистого селянського господарства в селі Петрівка  Приймаку  Івану Івановичу"

для ведення особистого селянського господарствав селі Петрівка Сипало Оксані Олександрівні"

Рішення "Про надання матеріальної допомоги на лікування та інвалідам, що зареєстровані на території Сахнівщинської сільської ради до Міжнародного Дня інваліда"

11 позачергова сесія 7 скликання від 07.10.2016 року

Протокол засідання лічильної комісі

Протокол засідання11 позачергової сесії 7 скликання від 07.10.2016 року

Рішення "Про  внесення  змін  до  місцевого  бюджету  на  2016 рік"

Рішення "Про  затвердження Програми з підготовки та проведення Дня захисника України та Дня села."

Рішення "Про розгляд акту перевірки Державної екологічної інспекції  щодо дотримання вимог природоохоронного законодавства."

10 позачергова сесія 7 скликання від 14.09.2016 року

Протокол засідання 10 позачергової сесії 7 скликання від 14.09.2016 року

Рішення "Про укладення договору на поточний ремонт доріг загального користування  Григорівка – Сахнівщина, Григорівка-Петрівка"

Рішення "Про  затвердження договору  про  спільну діяльність  №15 (6) 16 від 14.09.2016 року."

Рішення "Про затвердження Програми утримання та ремонту автомобільних доріг загального користування, у тому числі місцевого значення, та вулиць і доріг комунальної власності Сахнівщинської  сільської ради на  2016-2017 роки."

Рішення "Про  внесення  змін  до  місцевого  бюджету  на  2016 рік."

9 позачергова сесія 7 скликання від 18.08.2016 року

Протокол засідання  лічильної комісії

Протокол засідання 9 позачергової сесії 7 скликання від 18.08.2016 р.

Рішення "Про  внесення  змін  до  місцевого  бюджету  на 2016  рік."

Рішення "Про припинення права користування земельною ділянкою громадянки Трикоз Світлани Іванівни"

Рішення "Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки площею до 2,00 га. Черненку Дмитру Олександровичу для ведення особистого селянського господарства в селі Григорівка, вулиця Степова"

Рішення "Про затвердження заходів святкування 25-ї річниці Дня Незалежності України "

Рішення "Про надання одноразової додаткової премії працівникам Сахнівщинської сільської ради"