Сесії сільської ради

27 сесія 7 скликання від 22.12.2017 року

26 позачергова сесія 7 скликання від 21.12.2017 року

Протокол засідання 26 позачергової сесії 7 скликання від 21.12.2017 року

Рішення "Про надання матеріальної допомоги на лікування гр. Собакар Валентині Вікторівні"
Рішення "Про надання матеріальної допомоги на лікування гр. Величко Ользі Миколаївні"

Рішення "Про надання матеріальної допомоги на лікування гр. Пехоті Олександру Миколайовичу"

Рішення "Про скасування рішення двадцять п’ятої сесії сьомого скликання від 16.11.2017 року “Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для ведення особистого селянського господарства та обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд Галушка Тетяні Миколаївні в селі Сахнівщина, провулок Вишневий 6”

Рішення "Про надання дозволу Галушка Тетяні Миколаївні на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для ведення  особистого селянського господарства в селі Сахнівщина, провулок Вишневий 6"

25  сесія 7 скликання від 16.11.2017 року

24 позачергова сесія 7 скликання від 29.09.2017 року

Протокол засідання 24 позачергової сесії 7 скликання від 29.09.2017 року

Рішення  "Про внесення змін до договору оренди приміщення, що належить до комунальної власності територіальної громади Сахнівщинської сільської ради, укладеного з Машівським Центром первинної медико-санітарної допомоги"

Рішення "Про  внесення  змін  до  місцевого  бюджету  на  2017 рік"

Рішення "Про надання дозволу виконуючому обов’язки сільського голови Тищенко Мирославі Олегівні укласти договір на поточний ремонт дороги Григорівка – Сахнівщина по вулиці Українська в с. Сахнівщина Машівського району Полтавської області"

Рішення  "Про затвердження кошторисної документації на проведення поточного ремонту дороги Григорівка - Сахнівщина по вулиці Українська в с. Сахнівщина Машівського району Полтавської області"

Рішення "Про  затвердження  дефектного  акту по ремонту дороги Григорівка – Сахнівщина по вулиці Українська в с. Сахнівщина Машівського району Полтавської області"

23 сесія 7 скликання від 14.09.2017 року

Протокол засідання 23 сесії 7 скликання від 14.09.2017 року

Рішення "Про внесення змін до місцевого бюджету на 2017 рік"

Рішення "Про затвердження договорів фінансово - господарської діяльності за 2017 року"

Рішення  "Про затвердження кошторисної документації на проведення поточного ремонту дороги по вул. Українська в с.Сахнівщина Машівського району Полтавської області"

Рішення "Про  затвердження  дефектного акту по ремонту дороги Григорівка – Сахнівщина по вулиці Українська в с. Сахнівщина Машівського району Полтавської області"

Рішення "Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для ведення особистого селянського господарства гр. Собакар Вірі Василівні в селі Вовча Балка"

Рішення "Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для ведення особистого селянського господарства гр. Трикоз Сергію Анатолійовичу в селі Сахнівщина"

Рішення "Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для ведення особистого селянського господарства гр. Зубко Ользі Миколаївні в селі Сахнівщина"

Рішення "Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для будівництва та обслуговування будівель торгівлі гр. Семерику Вячеславу Олександровичу в селі Сахнівщина"

Рішення "Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для ведення особистого селянського господарства гр. Галушко Аллі Григорівні в селі Вовча Балка"

22 сесія 7 скликання від 18.08.2017 року

Протокол засідання 22 сесії 7 скликання від 18.08.2017 року

Рішення "Про внесення змін до місцевого бюджету на 2017 рік"

Рішення "Про затвердження звіту про виконання сільського бюджету за 2 квартал 2017 року"

Рішення "Про організацію громадських робіт у 2017 році"

Рішення "Про оплату праці виконуючої обов’язки сільського голови Сахнівщинської сільської ради Тищенко М.О"

Рішення "Про надання матеріальної допомоги гр. Савісько Вірі Олександрівні"

Рішення "Про надання матеріальної допомоги гр. Дузенку Дмитру Миколайовичу"

Рішення "Про розгляд звернення Сахнівщинського навчально-виховного комплексу “загальноосвітній навчальний заклад-дошкільний навчальний заклад"

21 позачергова сесія 7 скликання від 01.08.2017 року

Протокол засідання 21 позачергової сесії 7 скликання

Рішення "Про дострокове припинення повноважень сільського голови Сахнівщинської сільської ради Карацюпи Т.А."

Рішення "Про клопотання до Верховної Ради України щодо призначення позачергових виборів Сахнівщинського сільського голови Машівського району Полтавської області"

20 сесія 7 скликання від 14.07.2017 року

Протокол засідання 20 сесії 7 скликання

Рішення "Про затвердження  виконання  плану соціально - економічного розвитку Сахнівщинської сільської ради  за І півріччя 2017 року"