ПРОЕКТИ РЕГУЛЯТОРНИХ АКТІВ

Проводиться обговорення проектів регуляторних актів

Відповідно до ст.ст. 9-13 Закону України “Про засади державної регуляторної політики у сфері господарської діяльності”  проводиться обговорення проектів регуляторних актів, які будуть введені в дію з 01 січня 2021 року, з додатками до них.

"Про встановлення ставок та пільг зі сплати місцевих податків на 2021 рік" на території Cахнівщинської сільської ради Машівського району Полтавської області.

Додатки

Аналіз регуляторного впливу

Експертний висновок

Пропозиції та зауваження від фізичних та юридичних осіб, їх об’єднань приймаються у письмовій формі протягом одного місяця з моменту опублікування проектів даних рішень.

Поштова адреса: 39421, с. Сахнівщина, Машівського району Полтавської області, вул. Українська, 50 тел. 053-64-9-6248, e-mail: sahnivschinarada@ukr.net

Проводиться обговорення проектів регуляторних актів

Відповідно до ст.ст. 9-13 Закону України “Про засади державної регуляторної політики у сфері господарської діяльності”  проводиться обговорення проектів регуляторних актів, які будуть введені в дію з 01 січня 2020 року, з додатками до них.

“Про встановлення  ставок та пільг із сплати місцевих податків на 2020 рік” на території Сахнівщинської сільської ради Машівського району Полтавської області

Додатки 1, 2, 3, 4

Аналіз регуляторного впливу

Експертний висновок

Проводиться обговорення проектів регуляторних актів

Відповідно до ст.ст. 9-13 Закону України “Про засади державної регуляторної політики у сфері господарської діяльності”  проводиться обговорення проектів регуляторних актів, які будуть введені в дію з 01 січня 2019 року, з додатками до них.

“Про встановлення  ставок та пільг із сплати місцевих податків на 2019 рік” на території Сахнівщинської сільської ради Машівського району Полтавської області

Додатки 1, 2, 3, 4        Аналіз регуляторного впливу

Проводиться обговорення проектів регуляторних актів

Відповідно до ст.ст. 9-13 Закону України “Про засади державної регуляторної політики у сфері господарської діяльності” з 29.05.2017 року проводиться обговорення проектів регуляторних актів, які будуть введені в дію з 01 січня 2018 року, з додатками до них:

"Про встановлення місцевих податків та зборів по Сахнівщинській сільській раді на 2018 рік"

АНАЛІЗ регуляторного впливу рішення

тел. 053-64-9-6248, e-mail: sahnivschinarada@ukr.net