ПРОЕКТИ РЕГУЛЯТОРНИХ АКТІВ

Проводиться обговорення проектів регуляторних актів

Відповідно до ст.ст. 9-13 Закону України “Про засади державної регуляторної політики у сфері господарської діяльності”  проводиться обговорення проектів регуляторних актів, які будуть введені в дію з 01 січня 2019 року, з додатками до них.

“Про встановлення  ставок та пільг із сплати місцевих податків на 2019 рік” на території Сахнівщинської сільської ради Машівського району Полтавської області

Додатки 1, 2, 3, 4        Аналіз регуляторного впливу

Пропозиції та зауваження від фізичних та юридичних осіб, їх об’єднань приймаються у письмовій формі протягом одного місяця з моменту опублікування проектів даних рішень.

Поштова адреса: 39421, с. Сахнівщина, Машівського району Полтавської області, вул. Українська, 50 тел. 053-64-9-6248, e-mail: sahnivschinarada@ukr.net

Проводиться обговорення проектів регуляторних актів

Відповідно до ст.ст. 9-13 Закону України “Про засади державної регуляторної політики у сфері господарської діяльності” з 29.05.2017 року проводиться обговорення проектів регуляторних актів, які будуть введені в дію з 01 січня 2018 року, з додатками до них:

"Про встановлення місцевих податків та зборів по Сахнівщинській сільській раді на 2018 рік"

АНАЛІЗ регуляторного впливу рішення

тел. 053-64-9-6248, e-mail: sahnivschinarada@ukr.net