Скликається восьма сесія Сахнівщинської сільської ради

Відповідно до розпорядження сільського голови  від 16  червня 2016 року   №20 " Про скликання      восьмої  сесії Сахнівщинської сільської ради VIІ скликання "

І. Скликається восьма сесія сьомого скликання Сахнівщинської сільської ради на 14:00 год. 12.07.2016  року

з порядком  денним:

1.    Про затвердження звіту про виконання сільського бюджету за перше півріччя 2016 року.
2.    Про роботу зі зверненнями громадян за перше півріччя 2016 року.
3.    Про встановлення ставок податку на нерухоме майно, відмінне від земельної ділянки на 2017 рік.
4.    Про виконання Закону України “Про засади  запобігання і протидії корупції”.
5.    Звіт про депутатську діяльність виборчого округу №1, 2, 3.
6.    Про стан оплати податку за землю.
7.    Про затвердження розпоряджень сільського голови прийнятих в міжсесійний період.

Інші питання

ІІ. Запросити членів виконкому, керівників підприємств, установ, організацій розташованих на території Сахнівщинської сільської ради.

Сільський голова                                                 Т.А.Карацюпа