День Пам'яті та Примирення

В Сахнівщині відзначили День Памяті та Примирення

Урочистості розпочалися мітингом-реквієм, де на початку прозвучав гімн України. З вітальним словом виступила  сільський голова, яка відмітила, що 71 роковина Великої Перемоги одна з найшановніших, воістину народних свят. Сільський голова традиційно перегорнула Книгу Пам’яті села – 317 загиблих жителів, які не повернулися з тієї страшної війни. Їх пам’ять вшанували хвилиною мовчання.

Звучали вітання і від учнів Сахнівщинського НВК, на чолі з директором  - Гребенюк Оленою Володимирівною.

Головашич Анастасія, Зуєва Анна, Ткач Руслана, Дудник Олександра, собакар Карина, Мілітовська Людмила декламували  вірші, співали пісні.

Завершилася урочиста частина покладенням гірлянди Слави та квітів до обеліска загиблим воїнам.

Після закінчення урочистої частини відбувся святковий концерт силами учасників художньої самодіяльності Сахнівщинського СБК Штонди Тамари, Михолата Василя, Куяна Василя.

Хвилею заслужених аплодисментів нагородили глядачі учасників художньої самодіяльності Кошманівського СБК, які подарували прекрасні пісні та уривок з вистави “А зорі тут тихі”.

Завершили урочистості традиційно солдатською кашою, а школярів ласували смачним морозивом та цукерками .

18 учасникам бойових дій та прирівняних до них було надано об’ємні подарункові продуктові набори.