Свято останнього дзвоника

7 травня 2016 року свято останнього дзвоника розпочалося на Сахнівщинському шкільному подвір’ї гімном України.

Вітальні слова линули від гостей свята, батьків та педагогів Сахнівщинського НВК.

Щирі вітання прозвучали на адресу наймолодших учнів, які подолали першу сходинку в Країну  Знань. Зі сльозами на очах прощалися зі школою випускники, для яких сьогодні пролунав останній дзвінок і покликав їх у доросле,  самостійне життя. Хочеться вірити, що їхня дорога буде вистелена добрими справами, прогресивними ідеями та особистими перемогами.

З вітальними словами до всіх присутніх на святі звернулися сільський голова -Карацюпа Тамара Андріївна, заступник голови Машівської районої ради – Кулак Софія Олексіївна та директор школи – Гребенюк Олена Володимирівна.

Конверти з матеріальним заохоченням отримали випускники від імені депутата Полтавської обласної ради, директора ТОВ “Приват-Агро- Альянс” – Сидоренка Івана Івановича.

Бажаємо Вам віри і впевненості у завтрашньому дні.

Зичимо Вам добра й благополуччя, здоров’я і миру у ваших домівках.