Мешканці Сахнівщинської громади отримали безоплатну правову допомогу

25 січня 2017 року заступником начальника відділу «Машівське бюро правової допомоги» Другого полтавського місцевого центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги Максимом Дворовенко проведено робочу зустріч з секретарем Сахнівщинської сільської ради Мирославою Тищенко, у ході якої надано методичну допомогу щодо розширення доступу до безоплатної правової допомоги мешканців сільської місцевості.

По закінченню заходу, на базі сільської ради було організовано роботу виїзного мобільного пункту доступу до безоплатної правової допомоги,   де громадяни мали змогу отримати безоплатну первинну правову допомогу, а також оформити звернення про надання безоплатної вторинної правової допомоги.

Того ж дня Максим Дворовенко провів лекційне заняття для учнів 9 - го класу Сахнівщинського НВК на тему: «Знаємо свої права - виконуємо свої обов’язки». Захід відбувся у формі бесіди, де учні могли висловлювати власні погляди, називати права, які вони знають, та ставити запитання щодо практичної реалізації своїх прав.