Депутати Сахнівщинської сільської ради сьомого скликання

Виборчий округ  № 1  - Вірко Віра Анатоліївна, вчитель початкових класів Сахнівщинського НВК “ЗНЗ-ДНЗ”.

Виборчий округ  № 2 - Кобзєв Олександр Олександрович, механізатор ТОВ “Докучаєвські чорноземи”.

Виборчий округ  № 3 - Гребенюк Олена Володимирівна, директор Сахнівщинського НВК “ЗНЗ-ДНЗ”.

Виборчий округ  № 4 - Галушко Алла Григорівна, головний бухгалтер сільської ради.

Виборчий округ  № 5 -  Галавур Віталій Олександрович, охоронець ТОВ “Чиста криниця”.

Виборчий округ  № 6 - Тищенко Мирослава Олегівна, секретар сільської ради.

Виборчий округ  № 7- Головашич Людмила Валеріївна, соціальний працівник Машівського УПСЗН.

Виборчий округ  № 8 - Стоян Лариса Дмитрівна  вчитель початкових класів Сахнівщинського НВК “ЗНЗ-ДНЗ”.

Виборчий округ  № 9 -  Капустян Олена Леонідівна, касир сільської ради.

Виборчий округ  № 10 - Кравченко Тетяна Василівна, землевпорядник сільської ради.

Виборчий округ № 11 - Тищенко Роман Вікторович, сторож.

Виборчий округ № 12 - Куницька Олена Володимирівна, поштар Сахнівщинського відділення зв’язку.