=2020 рік=

59 сесія 7 скликання від 30.06.2020 року

Протокол засідання лічильної комісії 1

Протокол засідання лічильної комісії 2

Рішення "Про затвердження порядку денного п’ятдесят дев’ятої сесії Сахнівщинської сільської ради сьомого скликання"

Рішення "Про встановлення ставок та пільг  із сплати місцевих податків на території Сахнівщинської сільської ради Машівського район Полтавської області на 2021 рік "

Додатки до рішення

Рішення "Про затвердження  штатного розпису Сахнівщинської сільської ради"

Рішення "Про надання матеріальної допомоги на лікування"

Рішення " Про затвердження розпоряджень сільського голови прийнятих в міжсесійний період"

58 сесія 7 скликання від 29.05.2020 року

Протокол засідання 58 сесії 7 скликання від 29.05.2020 року

Рішення "Про затвердження порядку денного п’ятдесят восьмої сесії Сахнівщинської сільської ради сьомого скликання"

Рішення "Про розгляд звернення Машівської селищної ради  «Про визнання можливим добровільне приєднання територіальних громад до Машівської селищної об`єднаної територіальної громади» "

Рішення "Про розгляд звернення Сахнівщинського навчально-виховного комплексу “Загально-освітній навчальний заклад- дошкільний навчальний заклад ”."

Додатки 1, 2, 3, 4

Рішення "Про внесення змін до місцевого бюджету на 2020 рік"

Рішення "Про затвердження звіту про виконання сільського бюджету за І квартал 2020 року"

Рішення "Про надання матеріальної допомоги на лікування"