52 сесія 7 скликання від 17.12.2019 року

Протокол засідання лічильної комісії 2

51 позачергова сесія 7 скликання від 09.12.2019 року

Протокол засідання 51 позачергової сесії 7 скликання від 09.12.2019 року

Рішення "Про затвердження порядку денного п’ятдесят першої позачергової сесії Сахнівщинської сільської ради сьомого скликання"

Рішення "Про затвердження Генерального плану села Сахнівщина Машівського району Полтавської області"

Рішення "Про виготовлення технічної документації з електропостачання вуличного  освітлення в с. Сахнівщина КТП-63"

Рішення "Про надання дозволу на виготовлення проектно-кошторисної документації на “Нове будівництво зовнішнього електроосвітлення від КТП-63 в с. Сахнівщина, Машівського району, Полтавської області" "

Рішення "Про затвердження договорів фінансово-господарської діяльності за жовтень-листопад 2019 року"

Рішення "Про внесення змін до місцевого бюджету на 2019 рік "

50 сесія 7 скликання від 19.11.2019 року

Протокол засідання 50 сесії 7 скликання від 19.11.2019 р.

Рішення "Про затвердження порядку денного п’ятдесятої сесії Сахнівщинської сільської ради сьомого скликання."

Рішення "Про взяття на баланс об’єктів нового будівництва зовнішнього електроосвітлення від КТП-311 в с. Сахнівщина."

Рішення "Про надання матеріальної допомоги до Міжнародного Дня людей з інвалідністю."

Рішення "Про затвердження фінансового звіту виконання бюджету заІІІ квартал 2019 року. "

Рішення "Про перерахування коштів минулих років. "

Рішення "Про внесення змін до місцевого бюджету на 2019 рік."

Рішення "Про проведення інвентаризації земельної ділянки в с. Сахнівщина."

Рішення "Про проведення інвентаризації земельної ділянки в с.Вовча Балка."

Рішення "Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою, щодо відведення земельної ділянки в орендне користування для городництва Бондаренко Сергію Вікторовичу"

Рішення "Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність гр. Сілаєвій Валентині Леонідівні для ведення особистого селянського господарства"

Рішення "Про надання дозволу на виготовлення технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) гр. Тіщенко Юлії Миколаївни на території Сахнівщинської сільської ради Машівського району Полтавської області".

49 сесія 7 скликання від 07.10.2018 року

Протокол засідання 49 сесії 7 скликання від 07.10.2019

Рішення "Про затвердження порядку денного сорок дев’тої сесії Сахнівщинської сільської ради сьомого скликання"

Рішення "Про  внесення  змін  до  місцевого  бюджету  на  2019 рік "

Рішення "Про затвердження договорів фінансово-господарської діяльності за липень - вересень 2019 року"

Рішення "Про розгляд листа Головного управління Держгеокадастру у Полтавській області від 27.09.2019 року №18-16-0.331-6115/2-19"

Рішення "Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність гр. Хоменку Леоніду Федоровичу для ведення особистого селянського горсподарства"

Рішення "Про надання дозволу на виготовлення проекту земелеустрою  щодо відведення земельної ділянки в орендне користування для городництва гр Харьковій Валентині Василівні "

Рішення "Про розгляд заяви гр Кузьміна Олексія Сергійовича про надання дозволуна розробку технічної документації щодо встановлення меж земельної ділянки в натурі для надання в орендне користування"

Рішення "Про встановлення меж населених пунктів Сахнівщинської сільської ради Машівського району Полтавської області"

Рішення "Про проведення нормативно-грошової оцінки земель с.Петрівка Машівського району Полтавської області"

Рішення "Про затвердження розпорядженьсільського голови прийнятих в іжсесійний період"

48 позачергова сесія 7 скликання від 22.08.2019 року

Протокол засідання 48 позачергової сесії 7 скликання від 22.08.2019 р.

Рішення "Про затвердження порядку денного сорок восьмої позачергової сесії Сахнівщинської сільської ради сьомого скликання"

Рішення "Про затвердження робочого проекту “Нове будівництво зовнішнього електроосвітлення від КТП-311 в с. Сахнівщина, Машівський район, Полтавська область” "

47 позачергова сесія 7 скликання від 06.08.2019 року

Протокол засідання 47 позачергової сесії 7 скликання від 06.08.2019 р.

Рішення "Про затвердження порядку денного сорок сьомої позачергової сесії Сахнівщинської сільської ради сьомого скликання"

Рішення "Про внесення змін до місцевого бюджету на 2019 рік"

Рішення "Про затвердження кошторисної документації на поточний ремонт проїзної частини по вул. Зарічна в с. Сахнівщина, Машівського району, Полтавської області"

Рішення "Про затвердження кошторисної документації на поточний ремонт проїзної частини по вул. Бочанівська в с. Сахнівщина, Машівського району, Полтавської області"